poniedziałek, marca 12, 2007

Kupię / WTB

Kupię wiadro wolnego czasu. Ktoś widział ostatni weekend? Bo mnie tylko śmignął przed oczami. Byliśmy w Balti na zakupach polskiego żarła. Próbujemy usilnie zamówić zgrzewkę majonezu kieleckiego, ale ciężko idzie...

Czas przestawiliśmy o godzinę. Znaczy spaliśmy krócej. Tutaj nie nazywają tego "czas wschodnio-syberyjski (czy jak mu tam)" tylko "oszczędzanie światła dziennego". Nie wiem co za osioł to wymyślił. Może i rzeczywiście dłużej jest jasno, za to jak wstajemy to ciemnica taka, że się wstawać odniechciewa. Może to dlatego, że w tym roku 3 tygodnie wcześniej na to wpadli. Znowu chcą być pierwsi we wszystkim?

Byliśmy wczoraj na lodowisku. Temperaturki już dobrze wiosenne, a tutaj lodowisko na otwartym powietrzu. No ale jest sukces - wszystkie zęby dalej na swoim miejscu :-).
---
I want to buy a bucket of spare time. Anyone noticed last weekend? It just passed in front of my eyes. We went to Balti to get some Polish food. We are trying to order a pack of kielecki mayo, but it is hard...

We changed the time an hour forward. So we slept one hour less. Here they call it "daylight saving time". I have no idea who invented this name. It is bright a bit longer, but when we wake up it is dark again. Maybe the reason is that this year DST was introduced 3 weeks earlier. They want to be first in everything again?

We went to ice skating ring last night. The Spring is coming, but the ring is still open. All in all it was a success - I still have all my teeth :-).
A Anonymous hjuston na to:

ja tez cierpie na brak czasu. wczorajszy dzien spedzilam na rozliczaniu podatkow. monsz musi sie rozliczac w dwoch krajach, wiec trche to bardziej skomplikowane. i tak minela niedziela. a dzisiaj spoznilam sie do pracy. przyszlam o 9.20.

3/12/2007 1:46 PM  
A Anonymous Stefa na to:

Witamy w klubie spiochow:-)

3/12/2007 6:51 PM  
A Anonymous hjuston na to:

nooooo. wstawajcie i piszcie cos.

3/20/2007 10:34 PM  
A Anonymous thernity na to:

u nas ta zmiana czasu jakos chyba za tydzien, ehhh...
Na razie pierwszy dzien wiosny i snieg wlasnie pada!!! Nie mozna nadazyc za ta pogoda!

3/21/2007 2:19 AM  
A Anonymous ania na to:

Wiesci z poszukiwan Airwaves na razie nie sa dobre. W Targecie nie znalazlam. W kiosku w pracy pan mi powiedzial, ze malo kto sprzedaje ten rodzaj. Bede szukac dalej.

3/22/2007 11:21 AM  
A Anonymous Slon na to:

Ania pliz nie klopoc sie, jakos przezyjemy:-). Jeszcze raz wielkie dzieki.

3/22/2007 10:16 PM  

Prześlij komentarz

<< Powrót / Close