piątek, czerwca 08, 2007

Delta dała dupy po raz kolejny... / Another "great" service from Delta...

Jest zajebiście. Piątek wieczór, a ja doświadczam po raz kolejny "zalet" latania samolotami. Najpierw grzałem na lotnisko z wywieszonym jęzorem tylko po to, żeby się dowiedzieć, że mój lot jest opóźniony 2 godziny. Potem, już w samolocie, powiedzieli, że będziemy musieli czekać na pilota 45 minut. A po kwadransie powiedzili, że pilot wogóle nie przyjedzie i lot odwołany. Żeby było jeszcze ciekawiej, jest jeszcze jeden lot w moim kierunku. Tyle, że nie wiadomo, czy się na niego załapię, bo lista oczekujących jest długa. No więc siedzę i czekam, w mordę jeża.
---

It is fucking fantastic. Friday night and I am again experiencing "the advantages" of traveling by plane. First, I was driving like crazy to the airport only to find out that my flight was delayed 2 hours. Next, when we were on the plane, we were told we had to wait 45 minutes for the pilot to arrive. And after a quarter they told us the pilot will not come and the flight was canceled. To make it even more interesting there is another flight to my place, but since it is almost full, I have no clue if I will be able to catch it. So I am sitting and waiting, crap.
A Anonymous hjuston na to:

a w jakim miescie?

6/11/2007 7:59 AM  
A Blogger Wujek Zdzisek z Ameryki na to:

w mieście "rodzinnym" Delta Airlines: Atlancie.

Swoją drogą udało mi się zakosztować przyjemności nocowania na ławce na lotnisku. Prawie zębami musiałem wyrwać jakiś koc (ten kto to nazwał kocem powiniem być wysłany na golasa w czymś takim na biegun) i przybory do mycia.

I przez całą noc pewna uprzejma pani nadawała na cały regulator, żeby nie zostawiać bagaży bez opieki. A gdzie miał pójść jak za poduszkę robił?

6/11/2007 11:44 AM  
A Anonymous hjuston na to:

wspolczuje.

6/11/2007 7:58 PM  
A Anonymous thernity na to:

pokaż zdjęcia z Nju Jorku!:)
A wogole to czemu nie mowiles, ze K tez była z Wami??

6/17/2007 12:19 PM  
A Anonymous hjuston na to:

gdzie te zdjecia o ktorych wspominales u mnie? widzisz jak rosnie ci zadanie domowe? czekamy na zdjecia z ny a takze z nad niagary.

6/18/2007 8:13 AM  

Prześlij komentarz

<< Powrót / Close