wtorek, kwietnia 17, 2007

O radości z posiadania odmieńca / Joy of having sth different

Przeciętnemu Europejczykowi poniższa anegdota nie wyda się pewnie śmieszna, ale my tu raz na jakiś czas mamy właśnie taki ubaw.

Z pamiętnika Stefy:

Wczoraj podjechalam zatankowac (Slonia - przyp. autora) na stacje, wlalam plyn (uślachetniacz - przyp. autora), chwycilam za nozzle, wlozylam do dziurki, dystrybutor sie odpalil, ropa zaczela sie lac, a tu jak pan nie wybiegl ze swojej budki i krzyknal: "Pani, prosze pani, to jest Diesel!!!!!!!" A ja to: "No to dobrze sie sklada, bo to tez jest Diesel:-)))))". Ale mam ubaw:-)))

---
For the average habitant of Europe it might not even be funny, but it happens to us from time to time and we usually laugh at it.

From Stefa's diary:

Yesterday I went to the gas station (to fuel Swonick), poured the (lubricating) fluid, grabbed the handle and inserted the nozzle, the pump started working, fuel started pouring and suddenly the gas station attendant jumped out of his booth screaming: "Miss, Miss, it is Diesel!!!!!!!". So I said: "Good to hear, this is Diesel car too:-)))))". It was funny:-)))
A Anonymous hjuston na to:

ale nie rozumiem, ze niby samochod wyglada jak nie dizel?

4/17/2007 11:58 AM  
A Blogger Wujek Zdzisek z Ameryki na to:

rzecz w tym, że tu dizla tankują prawie wyłącznie ciężarówki. samochód osobowy tankujący dizla w większości przypadków sieje popłoch wśród obsługi stacji. przestałem liczyć ile razy mi się już zdarzyła taka historia. Stefa się ostatnio przeprosiła z Swonickiem i w końcu pierwszy raz musiała jechać zatankować. po 520 milach jazdy w korkach. na jednym baku czyli 13 galonach gdyby ktoś pytał.

4/17/2007 12:42 PM  
A Anonymous hjuston na to:

tak, to jest piekna sprawa. 520 mil. nie wiem czy ogladacie amazing race. ja kiedys ogladalam. tam byla sytuacja odwrotna. amerykanie przyjechali do europy i odpadli, bo zatankowali benzyne do jakiegos dizla wlasnie i zepsuli samochod.

4/17/2007 12:59 PM  
A Anonymous ania na to:

Macie bardzo europejskie podejscie, bo tutaj nikt dieseli nie kupuje. Ale przebieg ladny.

4/17/2007 3:46 PM  
A Blogger Wujek Zdzisek z Ameryki na to:

przebieg ujdzie jak na miasto. na trasie to i do 600 mil dojdzie :-).

4/18/2007 10:29 AM  

Prześlij komentarz

<< Powrót / Close