niedziela, lutego 26, 2006

Kolejny mandat za prędkość :-) / Another speed ticket :-)

Dzisiaj poszerzyłem swoją listę stanów, w których dostałem mandat za prędkość. Do trzech razy sztuka i nareszcie na liście znalazła się Virginia. Wracałem z pracy (bo i skądże indziej), było już w zasadzie ciemno i jechałem w miarę spokojnie (tylko 70 mil na godzinę). I razem ze mną z taką samą prędkością jechało dużo innych samochodów. Pech chciał, że ja wyprzedziłem nieoznakowany pojazd ze sqrwielem w środq.

Nie wiem, czy miał włączony radar, czy nie. Zresztą wali mnie to. W sądzie wystarczy, że powie, że jechał za mną 70 mil na godzinę i jestem załatwiony. Tutaj gliniarze są pojebani. Naoglądali się Chucka Norrisa w Strażniq Teksasu i leczą swoje kompleksy. Dysqtować z nimi nie ma co, bo są nieobliczalni - wyciągnie taki gnata, każe wysiąść z samochodu i położyć się na ziemi - i po co mi to?

Aaa, żeby nie było, jak już mnie puścił to włączyłem sobie cruise control na 55 mil na godzinę. WSZYSCY mnie wyprzedzali. I gdzie tu jakiś sens?

---
Today I added another state to the list of states where I got a speeding ticket. Finally it was Virginia. I was driving back from work (obviously, at this moment), it was almost dark, and I was driving rather easy (only 70MPH). There were cars around driving the same speed. Unfortunately, I have passed an unmarked car with MFR inside.

I have no clue if he had his radar on, or not. It does not really matter. It would be enough if he said in the court he was following me at 70MPH and I am done. Caps are unpredictable here. They have watched too many episodes of Texas Ranger with Chuck Norris and they try to hide their own complexes. Any discussion is worthless: he can pull his gun, ask me to leave the car and lay face down on the road. Not the most wanted experience.

BTW, after he let me go, I have set cruise control to 55MPH. EVERYONE has passed me. Does it make any sense?Przeglądając opcje zapłaty znalałem Internet, a na nim całą listę spraw (ciekawe co na to lokalna ustawa o ochronie danych :-). W każdym razie polecam zobaczyć za co zatrzymują. Uśmiałem się zwłaszcza z tego posiadania trawy, bo to są tylko sprawy ruchu drogowego.
---
Reviewing payment options, I have found Internet and whole list of court cases (I wonder if privacy act is applicable :-). Anyway, I recommend to see the violations. The most funny is marijuana possession, as these are traffic violations.
A Blogger Diego Gutiérrez na to:

hhahahahahahaha
i dont see ur name...
but i can see that was out in Arlington...
i know Arlington Court... i can give u directions...
altho i dont think u ll get hadcuffed if arguing u were speeding...
hahahahaha
what more states u got a tix at?

3/02/2006 11:26 PM  
A Blogger Diego Gutiérrez na to:

did u guys switch cars?
i think i have Karolina´s boots...

3/02/2006 11:28 PM  
A Anonymous thernity na to:

a dopiero co pisales notke wcześniej o mandatach za prędkość:))))
A to mozna w aucie zainstalować sobie taki cruise control?? Pierwsze słyszę....

3/07/2006 10:41 AM  

Prześlij komentarz

<< Powrót / Close