niedziela, lipca 12, 2009

78/65 SP

Najbardziej wkurwiające w stanie Wirginia są dwie rzeczy: ograniczenia prędkości i koszty manipulacyjne płacenia przez Internet mandatu za przekroczenie prędkości.The most fucked up things in Virginia state are: speed limits and processing fees for paying over Internet for speed limit violation.
A Anonymous Anonimowy na to:

To jest przecież wykroczenie czyli pierwszy krok do przestępstwa. Przestępstwa i wykroczenia powinny być surowo karane i nie powinno być żadnych, ale to żadnych ułatwień w płaceniu mandatów. Osobiście bardzo chciałabym, aby były takie trudności we wszystkich stanach.
Remedium jest super proste - nie przekraczaj prędkości!

Alicja

7/13/2009 2:06 PM  
A Blogger Wujek Zdzisek z Ameryki na to:

Wykroczenie? Raczej hipokryzja. Z wyjatkiem analfabetow drogowych, ktorzy robili kurs prawa jazdy na wielbladzie na Saharze, slepych starcow i niemowlat bez prawa jazdy nikt w tym kraju nie przestrzega limitu predkosci.

A dodatkowe oplaty to jawne zlodziejstwo, bo nie mam innej mozliwosci zaplaty. A zlodziejstwo to przestepstwo i powinno byc surowo karane :D.

Remedium jest proste - omijac drogi Wirginii szerokim lukiem. Lokalna policja musiala zabronic uzywania wykrywaczy radarow, bo pewnie inaczej nikogo by nie zlapali ;-) ...

7/13/2009 6:06 PM  
A Anonymous Anonimowy na to:

A ja nadal upieram się, że przekroczenie prędkości to wykroczenie. Speed kills i o tym wszyscy wiedzą. Popieram więc bardzo trudności wirginiańskie. Ciekawam też statystyk śmierci na drogach w Wirginii, poszukam i pewnie znajdę coś bardzo ciekawego! :)

7/14/2009 1:39 AM  
A Blogger Wujek Zdzisek z Ameryki na to:

A ja się upieram, że Speed kills to jest tylko lame excuse, żeby za wszelką cenę pijane szczeniaki i niedołężni starcy mogli powodować jeszcze więcej wypadków.

W tym kraju zabija brak elementarnej znajomości zasad uczestnictwa w ruchu drogowym i malowanie paznokci u nóg podczas jazdy po międzystanowej.

Badania przeprowadzone w UK wykazały, że wolna jazda jest przyczyną wypadków, bo powoduje, że kierowcy zasypiają za kierownicą.

Lokalnym badaniom nie daję wiary, bo pewnie sponsorowane były przez DMV :D .

7/14/2009 8:00 AM  

Prześlij komentarz

<< Powrót / Close