środa, października 05, 2005

Montvale - Reaktywacja / Reloaded

Po roku wróciliśmy do Montvale, NJ - w charakterze konsultantów tym razem :-). W przeciwieństwie do pierwszego razu bagaż doświadczeń był teraz większy od bagażu osobistego :-).

Znowu można było zasiąść wieczorem na zewnątrz przy piwku i delektować się chwilowymi wakacjami. Przypomnieć sobie wypady do Philli, Bostonu czy szaloną nocną podróż do Niagara Falls... Nie wspominając innych wariactw, które wyprawiają ludzie na urlopie.

Udało nam się też załapać na kolejne przedstawienie na Broadwayu. Tym razem był to "Wicked". Bardziej efektowny, ale jeśli chodzi o treść to wolałem "The Producers".
---

After a year we went back to Montvale, NJ. This time we were consultants :-). As opposed to prior year, the experiance we brought was bigger then our personal luggage (this is a PL idiom: a luggage of experience :-).

We could again sit outside, sipping beer and enjoying short holidays. We were reminiscing our trips to Philli, Boston and our crazy night trip to Niagara Falls... Not to mention all other crazy things we did during this holidays.

We were lucky to be invited to another Broadway show - "Wicked". In my opinion it was much more impressive, but I prefer the plot of "The Producers".


Natalia (Italy), Laetitia (France), Maura (US), Słoń, Ericka (Mexico), Stephane (France), Philip (Hong-Kong), Mohamet (Egipt) & Wujek.

Paul się gdzieś zgubił. / Paul is missing.